پزشکی

تشخیص بوتاکس مصپورت اصل و تقلبی

راه تشخیص بوتاکس مصپورت اصل و تقلبی

مقدمه تزریق بوتاکس برای مبارزه با چین و چروک و بهبود زیبایی بسیار محبوب است، اما ممکن است متوجه نباشید که بوتاکس تقلبی نیز در بازار وجود دارد. تزریق بوتاکس تقلبی عوارض جانبی مختلفی برای فرد ایجاد کرده و تاثیر منفی بر زیبایی چهره خواهد داشت. برای پیشگیری از این عوارض در ادامه مقاله راه های تشخیص بوتاکس مصپورت اصل و تقلبی شرح داده می‌شود.

بوتاکس یک درمان تزریقی و موثرترین راه برای بهبود موقت ظاهر چین و چروک های ناشی از حالات مکرر صورت مانند لبخند زدن یا اخم کردن است. نتایج بوتاکس در بسیاری از گروه های سنی عالی است. تزریق بوتاکس خطوط موجود را نرم کرده و از تشکیل خطوط جدید جلوگیری می‌کند.

این نوروتوکسین بیش از 30 سال است که برای اهداف پزشکی استفاده می‌شود و کاربردهای جدیدی برای آن به طور مداوم در حال کشف است. بوتاکس از باکتری بوتولینوم، باکتری که باعث بوتولیسم می‌شود، گرفته می‌شود. این سویه از نوروتوکسین با مسدود کردن گیرنده های عصبی در عضله عمل می‌کند و باعث فلج موقت می‌شود.

در حالی که این اثر می‌تواند در مقادیر زیاد در صورت بلعیده شدن و تاثیر بر قلب یا ریه ها کشنده باشد، اما در دوزهای کوچک تزریق شده به ناحیه مورد نظر بی خطر است. باید توجه داشته باشید مانند هر داروی دیگری بوتاکس مصپورت اصل و تقلبی در بازار وجود دارد. بنابراین قبل از تزریق باید مطمئن شوید که مصپورت اصلی را خریداری کرده باشید. عوارض مصپورت تقلبی بسیار جدی است و باعث تغییرات ناخواسته و بدی در چهره شما خواهد شد.

برای تشخیص بوتاکس مصپورت اصل از تقلبی اولین مسئله ای که باید به آن توجه کنید قیمت است. قیمت بوتاکس تقلبی بسیار کمتر از بوتاکس اصل است و شما باید به این مورد شک کنید و از خرید آن خودداری نمایید. علاوه بر این خرید بوتاکس از داروخانه و مراکز فروش معتبر بهترین کاری است که می‌توانید برای خرید بوتاکس اصل انجام دهید.


مشاوره و خرید درمارز طب

موارد مصرف بوتاکس مصپورت

بوتاکس نام تجاری شکلی از سم بوتولینوم است، نوعی نوروتوکسین که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید می‌شود. بوتاکس مصپورت یک درمان زیبایی غیر جراحی محبوب است که به طور موقت چین و چروک ها را با فلج کردن ماهیچه های ایجاد کننده آنها کاهش می‌دهد.

بوتاکس بیشتر در ناحیه پیشانی، دور چشم و قسمت بالایی صورت استفاده می‌شود. اثرات بوتاکس معمولاً 3-4 ماه باقی می‌ماند و توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی تزریق می‌شود. در واقع پروتئین‌ های بوتاکس طی چند ماه تجزیه می‌شوند و اثرات نوروتوکسین بر روی عضلات مورد نظر از بین می‌رود.

علائم بوتاکس تقلبی

تزریق بوتاکس یک روش کم تهاجمی و بسیار پرطرفدار برای جوانسازی چهره است. بوتاکس تقلبی پس از تزریق تا دو هفته بعد عوارض زیادی را برای فرد ایجاد خواهد کرد. اما عوارض فوری تزریق بوتاکس تقلبی شامل سردرد شدید و حالت تهوع است. بوتاکس در واقع یک سم است و نوع تقلبی آن می‌تواند عواقب بدی برای فرد داشته باشد.

تب و عفونت یکی دیگر از عوارض تزریق بوتاکس تقلبی است. این وضعیت می‌تواند به عضلات صورت آسیب برساند. خشکی دهان و چشم پس از تزریق یکی دیگر از عوارض بوتاکس تقلبی است که هنگام تزریق بوتاکس اصل اتفاق نمی‌افتد.

احساس سنگینی و افتادگی پوست در ناحیه تزریق و غیر متوازن شدن محل تزریق از عوارض دیگر بوتاکس تقلبی است.

کمترین عارضه بوتاکس تقلبی عدم تاثیرگذاری است. اگر پس از تزریق بوتاکس هیچ تغییری در چین و چروک های صورت شما ایجاد نشد، مطمئن شوید که بوتاکس تقلبی برای شما تزریق شده است.

بیشتر بخوانید: مصپورت بوتاکس چیست؟

استعلام بوتاکس مصپورت

یکی از راه هایی که به تشخیص بوتاکس مصپورت اصل از تقلبی کمک می‌کند، استعلام است. این کار باعث می‌شود هزینه یک کالای اصل را بپردازید و مهمتر از همه اینکه دچار عوارض جانبی نشوید.

استعلام اصالت بوتاکس از طریق سایت  ttac یکی از روش های ساده و در عین حال کاربردی برای خرید بوتاکس اصل است. کافی است وقتی وارد سایت شوید در قسمت استعلام کد اصالت بوتاکس را وارد کنید. این کد با خراشیدن بخشی از برچسب روی جعبه امکان پذیر است.

در روش دوم  شناسه رهگیری یا کد UID روی برچسب را در قسمت استعلام سایت وارد نمایید. در صورت وجود مغایرت در استعلام حتما به مسئول مربوطه خبر دهید و از خرید بوتاکس خودداری نمایید.

قیمت بوتاکس مسپورت اصل

بوتاکس به صورت تزریقی برای شل کردن عضلات استفاده می‌شود. از نظر پزشکی برای درمان سردرد، اسپاسم شدید عضلانی، مشکلات مثانه و تعریق زیاد نیز کاربرد دارد. بوتاکس همچنین برای کاهش خطوط صورت و زیبایی استفاده می‌شود.

بوتاکس می‌تواند برای درمان برخی از بیماری های ناشی از اسپاسم عضلانی به خوبی عمل کند. در نتیجه به حرکت، کاهش درد و بهبود کیفیت زندگی کمک خواهد کرد. بوتاکس مستقیماً در ناحیه ای که نیاز به درمان دارد تزریق می‌شود و در صورت استفاده صحیح به مقدار زیاد وارد جریان خون نمی‌شود.

قیمت بوتاکس مسپورت اصل 500 واحدی در بازار ایران متفاوت است. با اطلاع از این قیمت ها می‌توانید از خرید بوتاکس با قیمت غیر واقعی که قطعا تقلبی است خودداری کنید.

خرید بوتاکس مصپورت اصل

بوتاکس مصپورت اصل یک درمان زیبایی غیر جراحی است که با فلج کردن ماهیچه های ایجاد کننده چین و چروک عمل می‌کند. استفاده از بوتاکس اصل کمک می‌کند که بدون دردسر به نتایج دلخواه برسید. بنابراین همیشه خرید بوتاکس مصپورت اصل را مورد نظر قرار دهید.

برای خرید بوتاکس مصپورت اصل می‌توانید به داروخانه ها و شرکت های دارویی مراجعه کنید. خرید بوتاکس به صورت اینترنتی نیز از مراکز معتبر امکان پذیر است.

سخن پایانی تزریق بوتاکس برای درمان چین و چروک و جوانسازی پوست زمانی که توسط یک پزشک مجرب انجام شود بی خطر است. دوزهای مورد استفاده برای مدیریت این مشکلات بسیار کم هستند و برای بدن سمی نیست. شایع ترین عوارض جانبی بوتاکس قرمزی، تورم و کبودی در محل تزریق است، اما این عوارض در روزهای پس از درمان به سرعت از بین می‌روند. اما در مورد بوتاکس تقلبی وضعیت فرق می‌کند و شما عوارض زیادی را تا مدت ها بعد تجربه خواهید کرد. بنابراین در خرید بوتاکس دقت کافی به خرج دهید و از خرید محصولات ارزان قیمت خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *