شرکت تجهیزات پزشکی درمارز طب ارائه دهنده انواع لوازم پزشکی مصرفی و محصولات مراقبت خانگی می باشد. هدف اصلی ما در شرکت تجهیزات پزشکی درمارز طب dermarozteb ارائه محصولات با کیفیت از برندهای ایرانی و خارجی مورد نیاز بیمارستان ها، کلینک ها و عموم افراد جامعه با قیمت رقابتی می باشد.

تمام محصولات ارائه شده در شرکت لوازم پزشکی درمارز طب از معروفترین برندها انتخاب و با وسواس خاصی برای شما گردآوری شده اند. درمارز طب با سرمایه گذاری مناسب بر روی برندهای برتر و اتخاذ اصول مشتری مداری در حوزه تجهیزات پزشکی مصرفی مانند انواع سرنگ، پخش انواع ست سرم، آنژیوکت، تیغ جراحی، انواع نخ بخیه، انواع دستکش، ژل سونوگرافی و همچنین از سویی دیگر در محصولات مراقبت خانگی مانند انواع فشارسنج، دستگاه بخور، …. گامی موثر برداشته است.

تیم درمارز طب با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه سلامت و زیبایی قصد دارد با تکیه بر تجربیات خود بهترینها را برای شما ارائه دهد. از اینرو همواره سعی داشته ایم تا خدمات متفاوتی ارائه دهیم.

برای مشتریان تهران تمامی سفارشات در کمتر از 24 ساعت تحویل داده می شود. برای ارسال سفارشات مشنریان شهرستان از بسته بندی های خاصی استفاده می کنیم تا کالای فروخته شده در بهترین کیفیت به دست مشتریان عزیز تحویل داده شود. همچنین برای سهولت پرداخت انوع روشهای ممکن مانند پرداخت کارت به کارت، پرداخت آنلاین نیز در نظر گرفته شده است.

جهت هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی ما منتظر تماس شما هستیم.

تماس با ما: 91018959-021

فکس: 86074349-021

ایمیل: info@dermarozteb.com