مشاهده همه 2 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 16 32 48

نخ بخیه SMI

نخ بخیه smi ساخت کشور بلژیک است و به عنوان یک برند با کیفیت در سراسر جهان شناخته می‌شود. انواع نخ بخیه smi با جدیدترین تکنیک ها و از مواد اولیه بسیار باکیفیت تولید می‌شوند. شرکت اس ام آی در سال 1987 در شهر سن ویت بلژیک شروع به فعالیت کرد.

این شرکت در ابتدا فقط نخ جراحی تولید می‌کرد ولی در حال حاضر تجهیزات پزشکی دیگری مانند باندهای جراحی، تیغ و دسته های تیغ جراحی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. محصولات این شرکت اکنون به بیش از 120 کشور صادر می‌شوند ولی بیشتر افراد شرکت اس ام آی را فقط به واسطه تولید نخ بخیه بسیار با کیفیت آن می‌شناسند.

مشاوره و خرید درمارز

خرید نخ بخیه smi

نخ بخیه smi یکی از برندهای شناخته نخ جراحی با کیفیت مطلوب است. نخ های بخیه این برند در بسیاری از مراکز به سایر نخ های بخیه ترجیح داده می‌شوند. برای خرید نخ بخیه smi می‌توانید به صورت حضوری یا سفارش آنلاین از شرکت ها و سایت های فروش تجهیزات پزشکی اقدام نمایید. انواع نخ بخیه smi را می‌توانید از فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی درمارز همین حالا سفارش دهید.

نمایندگی نخ smi در ایران

نمایندگی نخ smi در ایران برای تسریع دسترسی به محصولات شرکت بلژیکی اس ام آی در نقاط مختلف کشور فعالیت دارند. درمارز یکی از نمایندگی های فعال نخ بخیه اس ام آی است. شما می‌توانید این نخ های جراحی را در هر تعداد از کالا پزشکی درمارز سفارش داده و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

قیمت نخ جراحی smi

قیمت نخ جراحی smi بسته به نوع و تعداد آن در هر بسته بندی متفاوت است. این نخ های جراحی پرطرفدار را می‌توانید در سایت فروش تجهیزات پزشکی درمارز جستجو کرده و با قیمت مناسب خریداری نمایید. قیمت نخ جراحی smi به صورت عمده برای مراکز درمانی و پزشکی مقرون به صرفه تر است.

نمایندگی نخ بخیه SMI در ایران

انواع نخ جراحی اس ام آی SMI

شرکت اس ام آی نخ های جراحی مختلفی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. در ادامه انواع نخ های بخیه اس ام آی برای آشنایی بیشتر شما شرح داده شده است.

1. نخ بخیه نایلون

نخ بخیه نایلون SMI یکی از نخ های جراحی پرکاربرد است که به صورت تک رشته یا منوفیلامنت تولید می‌شود. جنس این نخ جراحی از اکستروژن پلی آمید و بدون پوشش است. نخ بخیه نایلون SMI در رنگ های آبی و مشکی در دسترس است.

همانطور که می‌دانید نخ جراحی نایلون جزء دسته نخ های بخیه غیرقابل جذب است و کمترین واکنش بافتی را ایجاد خواهد کرد. ضخامت کم این نخ جراحی و سازگاری بافتی خوب، آن را برای بسیاری از جراحی ها به یک نخ ترجیحی تبدیل کرده است. نخ بخیه نایلون SMI می‌تواند عفونت را جذب کند و باعث تحریک و تروما نمی‌شود. نخ بخیه نایلون SMIدر بسته بندی استریل و با کیفیت مطلوب ارائه می‌گردد.

2. نخ جراحی سیلک

نخ جراحی سیلک SMI یک نخ جراحی غیر قابل جذب و استریل است که به رنگ آبی، سفید و مشکی در دسترس است. نخ سیلک یا نخ ابریشم از استحکام کششی خوبی برخوردار است و در جراحی های چشم و بافت های نرم استفاده می‌شود.

واکنش بافتی ایجاد شده توسط این نخ در حد متوسط است و به صورت چند رشته ای با روکش واکس و سیلیکون مورد استفاده قرار می‌گیرد. نخ جراحی سیلک SMI جز نخ های جراحی طبیعی دسته بندی می‌شود و کاربرد گسترده ای دارد.

3. نخ ویکریل

نخ جراحی ویکریل SMI یک نخ چند رشته ای است که به رنگ بنفش به بازار عرضه شده است. این نخ جراحی واکنش بافتی پایین و انعطاف پذیری بالایی دارد. نخ جراحی ویکریل اس ام آی امنیت گره بالایی دارد و در جراحی عمومی، جراحی پلاستیک، بستن بریدگی های پوستی، زنان و زایمان و .. مورد استفاده قرار می‌گیرد. نخ جراحی ویکریل SMI از دسته نخ های قابل جذب بوده و بین 56 تا 70 روز بطور کامل هیدرولیز و جذب می‌گردد.

4. ویکریل رپید

نخ بخیه ویکریل رپید شرکت اس ام آی جزء نخ های قابل جذب است و طی 42 روز بطور کامل جذب بدن می‌شود. این نخ جراحی در دو رنگ بژ و بنفش در دسترس است. ویکریل رپید یک نخ چند رشته ای پوشش دار با قابلیت کشسانی و سازگاری بافتی خوب است.

روکش این نخ باعث می‌شود بدون ایجاد تروما از بافت های مختلف عبور کند. این نخ تحریک پذیری بسیار کمی دارد و برای بستن بافت های نرم، پوست، جراحی چشم و اطفال، ارولوژی و زنان و زایمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5. نخ مونوکریل

نخ جراحی مونوکریل اس ام ای تک رشته ای بوده در دو رنگ بنفش و بژ روشن در دسترس است. این نخ جراحی قابل جذب طی 90 تا 120 روز در بدن از بین می‌رود. سازگاری این نخ جراحی بسیار بالا بوده و کمترین واکنش بافتی را دارد.

از این نخ در جراحی های مختلف از جمله جراحی عمومی، پلاستیک، زنان و زایمان، جراحی دستگاه گوارش و پوست استفاده می‌شود. نخ جراحی مونوکریل smi امنیت گره بالایی دارد و استفاده از آن بسیار راحت است.

6. نخ PDS پی دی اس

نخ جراحی PDS اس ام ای یک نخ تک رشته ای مصنوعی است. این نخ بخیه به رنگ بنفش است و بعد از 180 تا 210 روز در بدن بطور کامل هیدرولیز می‌شود. همچنین حداقل آسیب بافتی و تروما را داشته و از عفونت زخم جلوگیری می‌کند.

قابلیت استفاده و گره زنی یک نخ جراحی بسیار خوب بوده و در جراحی های عمومی، معده، ارتوپدی، زنان و زایمان، جراحی پلاستیک و ارولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قدرت ترمیم نخ جراحی PDS اس ام ای فوق العاده است و در بسیاری از جراحی ها به همین دلیل استفاده می‌شود.

7. نخ پرولین

نخ جراحی پرولین اس ام ای یک نخ تک رشته ای با قابلیت جذب عفونت است. نخ جراحی پرولین سازگاری بافتی بالایی دارد و غیرقابل جذب است. این نخ به رنگ آبی و بدون پوشش ارائه شده و یک نخ تقریبا ضخیم در نظر گرفته می‌شود.

نخ بخیه پرولین در جراحی قلب و عروق، مغز و اعصاب، زنان و زایمان، جراحی عمومی و ارتوپدی قابل استفاده است. نخ جراحی پرولین اس ام ای همچنین برای بریدگی های سطحی و ترمیم فتق مورد استفاده قرار می‌گیرد.