مشاهده همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 16 32 48

برند سرمد درمان

برند سرمد درمان یک شرکت ایرانی تولید کننده محصولات یکبار مصرف پزشکی است. این شرکت برای تامین نیاز بازار ایران به محصولات یکبار مصرف پزشکی در سال 1377 در زمینی به مساحت 4800 متر مربع، در شهرستان البرز در شهرک صنعتی اشتهارد افتتاح شد. این شرکت پس از دریافت مجوزهای وزارت بهداشت و درمان در سال 1379 شروع به کار کرد و محصولات پزشکی یکبار مصرف را با کیفیت بالا به بازار عرضه نمود.

محصولات این شرکت از بهترین مواد درجه یک پزشکی، غیر سمی و غیر حساساسیت زا تولید می‌شوند. برند سرمد درمان محصولات پزشکی مانند انواع سوند نلاتون، ساکشن، سوند معده، ماسک های اکسیژن، لوله نازال اکسیژن، انواع چسب باتل، وسایل درناژ و بسیاری از محصولات دیگر را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌کند. بیشتر محصولات این شرکت با گاز اتیلن اکساید استریل شده و در بسته بندی های استریل شده و بهداشتی به فروش می‌رسند.

محصولات سرمد

در حال حاضرشرکت سرمد درمان محصولات پزشکی گوناگونی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. شما به راحتی می‌توانید محصولات سرمد را در داروخانه ها، فروشگاه های کالا پزشکی و بسیاری از سایت های فروش محصولات پزشکی خریداری کنید. این شرکت طیف وسیعی از محصولات پرکاربرد پزشکی را جهت تامین نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه می‌کند. برخی از محصولات برند سرمد درمان عبارتند از:

  • محصولات گوارشی

محصولات گوارشی این برند شامل سوند نلاتون، کاتتر ساکشن و سوند معده است. تمام محصولات گوارشی این برند از پلی وینیل کلراید گرید پزشکی به صورت استریل شده تولید می‌شوند. سوند نلاتون وسیله پزشکی است که برای تخلیه مثانه از ادرار در بیمارانی که نمی‌توانند به طور طبیعی ادرار کنند، استفاده می‌شود. سوند نلاتون برند سرمد درمان را می‌توانید در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16 و 18 با کدگذاری رنگی مشخص خریداری کنید.

  • محصولات تنفسی

محصولات تنفسی این برند شامل ماسک اکسیژن، ماسک اکسیژن کیسه دار، ماسک نبولایزر و سوند نازال اکسیژن است. وسایل و تجهیزات تنفسی برای انتقال اکسیژن در بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی شده‌اند و نمی‌توانند به طور طبیعی تنفس کنند استفاده می‌شود. محصولات تنفسی سرمد درمان از پلاستیک درجه یک پزشکی و غیر سمی تولید می‌شوند و باید عاری از هرگونه آلودگی باشند. ماسک های اکسیژن برند سرمد درمان در اندازه و انواع مختلفی تولید می‌شوند که نیاز بازار به این محصولات را به خوبی برآورده می‌کند.

  • چست باتل

چسب باتل برند سرمد درمان که به دو صورت چست باتل پایه دار و چست باتل کریستالی تولید می‌شود. چست باتل یک وسیله پزشکی بسیار ضروری و مهم در محیط های بیمارستانی است. از این وسیله پزشکی به منظور تخلیه حفره جنبی و جمع آوری خون و مایعات اضافی در بیماران ترومایی و پس از جراحی قفسه سینه استفاده می‌شوند. این وسیله پزشکی از پلی استایرن شفاف در حجم 2000 سی سی تولید و در بسته بندی های استریل شده به بازار عرضه می‌شود.

  • محصولات درناژ

محصولات درناژ این برند شامل درن کاروگیت و همووک است. درن کاروگیت یک وسیله پزشکی برای تخلیه خون، عفونت و ترشحات زخم های باز است. این وسایل پزشکی از دو جنس پلی وینیل کلراید و سیلیکون در ابعاد مختلف به صورت استریل شده تولید و به بازار عرضه می‌شوند. همووک برند سرمد برای تخلیه و درناژ زخم ها از خون و ترشحات، بعد از عمل جراحی توسط پزشک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایر محصولات

سایر محصولات برند سرمد شامل ساکشن تیوب، رسیور و سیفی باکس است. این محصولات از مواد درجه یک تولید می‌شوند. سیفی باکس ها وسایل ضروری در بسیاری از محیط های پزشکی مانند بیمارستان ها هستند. سیفتی باکس ها با جمع آوری و دفع مناسب پسماندهای پزشکی مانند وسایل تزریق و ابزار برنده از سلامت کارکنان و بیماران در مراکز درمانی محافظت می‌کنند. این وسایل پزشکی در اندازه های مختلف توسط شرکت سرمد درمان تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

ادرس شرکت سرمد درمان اشتهارد

شرکت سرمد درمان در سال 1377 در شهرک صنعتی اشتهارد واقع در شهرستان البرز، بلوار غزالی غربی، خیابان گلنوش دوم، گلنوش پنج تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران خیابان فاطمی پلاک ۱۳۶، طبقه ۳ واحد ۱۷ واقع شده است. شما با مراجعه به دفتر مرکزی این برند می‌توانید محصولات مورد نظر خود را به طور مستقیم خریداری کنید.

فروشگاه سرمد

امروزه بسیاری از شرکت های تولید کننده محصولات یکبار مصرف پزشکی برای ارائه بهتر خدمات خود به مشتریان، در شهرهای مختلف نمایندگی های فروش دارند. شما می‌توانید با مراجعه به این فروشگاه ها محصولات برند سرمد درمان را بدون واسطه با کمترین قیمت خریداری کنید.

شما همچنین می‌توانید با مراجعه به فروشگاه لوازم پزشکی مصرفی درمارز اقدام به خرید تمام محصولات سرمد درمان با تخفیف ویژه کنید.