مشاهده همه 4 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 16 32 48

نخ بخیه اتیکون

نخ بخیه اتیکون محصول شرکت آمریکایی بسیار معروف جانسون اند جانسون است. این شرکت مجموعه ای بزرگ است که در زمینه تولید دارو، محصولات بهداشتی و تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند. نخ بخیه اتیکون یکی از محصولات پرفروش این شرکت به دلیل تنوع و کیفیت بالا است. بسیاری از جراحان نخ های جراحی Ethicon را به دلیل قابلیت های مطلوب ترجیح می‌دهند.

نخ بخیه اتیکون در انواع استریل و ضد باکتری برای به حداقل رساندن عفونت در محل زخم عرضه می‌شود. این نخ ها همراه با سوزن یا بدون سوزن جهت لیگاتور در دسترس هستند. شرکت اتیکون برای دسترسی سریع تر مصرف کنندگان به محصولات خود نمایندگی های مختلفی دارد. خرید از نمایندگی های اتیکون در ایران از نظر هزینه و زمان برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

مشاوره و خرید درمارز

خرید نخ بخیه اتیکون

خرید نخ بخیه یکی از مهمترین نیازهای مراکز درمانی و بیمارستان ها است. برای خرید نخ بخیه اتیکون شما می‌توانید به صورت حضوری یا آنلاین از طریق نمایندگی های این برند اقدام نمایید. درمارز نمایندگی نخ اتیکون در ایران انواع نخ های جراحی این برند را با کیفیت بالا به مشتریان عرضه می‌کند.

نمایندگی نخ اتیکون در ایران

نخ اتیکون در ایران نمایندگی های متعددی برای عرضه محصولات خود دارد. شما می‌توانید نخ بخیه اتیکون را خیلی سریع تر از نمایندگی ها سفارش دهید. شرکت تجهیزات پزشکی درمارز به عنوان نمایندگی نخ اتیکون در ایران انواع نخ های جراحی اتیکون را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. شما می‌توانید با سفارش اینترنتی انواع نخ بخیه اتیکون و سایر برندها را از درمارز به صورت عمده خریداری نمایید.

قیمت نخ جراحی اتیکون

قیمت نخ جراحی اتیکون بستگی به نوع نخ و خرید شما دارد. اگر نخ جراحی اتیکون را به صورت عمده خریداری کنید از نظر قیمت برای شما مقرون به صرفه تر است. درمارز امکان خرید نخ بخیه در هر تعداد را برای مصرف کنندگان برحسب میزان مصرف آنها فراهم کرده است.

نمایندگی نخ جراحی اتیکون در ایران

انواع نخ های جراحی اتیکون

نخ های جراحی اتیکون اکنون در انواع مختلف برای استفاده در بیمارستان و درمانگاه ها در دسترس هستند. این نخ جراحی از نمایندگی های فروش نخ های جراحی اتیکون به راحتی قابل خریداری است.

1- نخ جراحی PDS اتیکون

نخ جراحی پی دی اس (PDS) اتیکون یک نخ تک رشته ای مصنوعی است. این نخ جراحی قابل جذب بین 182 تا 238 روز در بدن هیدرولیز و جذب می‌شود. نخ جراحی پی دی اس اتیکون استحکام کششی مناسبی ارائه داده و کمترین واکنش بافتی را ایجاد می‌کند. این نخ جراحی به رنگ بنفش و بی رنگ در دسترس است و برای بخیه فاشیا، ارتوپدی و جراحی عروق اطفال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2- نخ بخیه مونوکریل اتیکون

نخ جراحی مونوکریل اتیکون یک نخ مصنوعی تک رشته ای است. این نخ بخیه قابل جذب بین 90 تا 120 روز کاملا تجزیه می‌شود و در دو رنگ بنفش و بی رنگ در دسترس است. از این نخ جراحی برای بخیه پوست، زیر جلد، سیستم ادراری و اندام های گوارشی استفاده می‌شود. نخ جراحی مونوکریل اتیکون واکنش بافتی بسیار پایینی دارد و به راحتی از بافت ها عبور می‌کند.

3- نخ بخیه مونوکریل پلاس اتیکون

مونوکریل پلاس اتیکون یک نخ تک رشته ای با خواص آنتی باکتریال است.  این نخ جراحی به راحتی از بافت ها عبور کرده و برای بخیه پوست، مثانه، واژن و رحم، صفاق، معده و روده قابل استفاده است. مونوکریل پلاس اتیکون یک نخ جراحی بی رنگ و قابل جذب است. ضمن حفاظت خوب از زخم ها بین 90 تا 10 روز کاملا جذب می‌شود.

4- نخ جراحی پرولین

نخ جراحی پرولین اتیکون یک نخ غیرقابل جذب مصنوعی و تک رشته است. این نخ جراحی به رنگ آبی و بی رنگ در دسترس است و برای حفظ دائمی استحکام کششی در بافت آسیب دیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. نخ جراحی پرولین اتیکون در جراحی های قلب و عروق استفاده شده و کاربرد گسترده ای در مراکز درمانی دارد.

قیمت و خرید نخ بخیه اتیکون

5- نخ جراحی ویکریل اتیکون

نخ جراحی ویکریل اتیکون یک نخ مصنوعی بافته شده و قابل جذب است. این نخ جراحی طی مدت 56 تا 70 روز بطور کامل هیدرولیز و جذب می‌گردد. نخ جراحی ویکریل به رنگ بنفش و بی رنگ در دسترس است و همراه انواع سوزن و یا بدون سوزن عرضه می‌شود. نخ ویکریل در جراحی عمومی، زنان، ارتوپدی، کودکان و دستگاه گوارش قابل استفاده است.

6- نخ جراحی ویکریل راپید اتیکون

نخ جراحی ویکریل راپید در دو رنگ بنفش و بی رنگ در دسترس است. این نخ جراحی از انواع نخ های قابل جذب با استحکام کششی خوب است. نخ جراحی ویکریل راپید معمولا 10 تا 14 روز بعد از استفاده هیدرولیز شده و از بین می‌رود. از این نخ جراحی در جراحی نوزادان و کودکان، جراحی داخل دهان، واژن و پوست استفاده می‌شود.

7- نخ جراحی ویکریل پلاس اتیکون

نخ جراحی ویکریل پلاس اتیکون ضد عفونت بوده و از رشد باکتری ها در محل آسیب دیده جلوگیری می‌کند. از این نخ در جراحی عمومی، کودکان، ارتوپدی، زنان و جراحی گوارشی استفاده می‌شود. ویکریل پلاس یک نخ جراحی مصنوعی قابل جذب است که به راحتی از بافت ها عبور می‌کند. این نخ استحکام کششی خوبی ارائه می‌دهد و بسیار انعطاف پذیر است. همچنین قابلیت گره خوری خوبی دارد که در حین جراحی بسیار مهم است.

8- نخ نایلون (اتیلون) اتیکون

نخ نایلون (اتیلون) اتیکون از جنس پلی آمید و تک رشته ای است. این نخ جراحی غیر قابل جذب است و با وجود ارائه استحکام کششی بالا واکنش بافتی آن حداقل است. نخ بخیه نایلون اتیلون به رنگ مشکی یا آبی در دسترس است. این نخ بخیه ضد عفونت است و برای بستن زخم های پوستی، جراحی چشم و جراحی پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

9- نخ اتیباند اتیکون

نخ اتیباند اتیکون یک نخ بخیه غیر قابل جذب، چند رشته ای و مصنوعی است. این نخ بخیه به رنگ سفید و سبز در دسترس است و برای بخیه بافت های نرم، جراحی قلب، چشم و عصب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نخ از ترکیب پلی استر و پلی بوتیلات  ساخته شده است و تحت تاثیر آنزیم های بدن قرار نمی‌گیرد. نخ اتیباند اتیکون حداقل واکنش بافتی را دارد و به دلیل وجود روکش به راحتی از بافت ها عبور می‌کند.