مشاهده همه 5 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 16 32 48

برند بیک یکی از برندهای شناخته شده ایرانی و محصول شرکت برنا طب ایساتیس است. این شرکت در سال 1392 در شهر یزد تاسیس شد و در سال 1396 شروع به فعالیت در زمینه محصولات پزشکی کرد. سرنگ های تولید شده توسط این شرکت به دلیل کیفیت خوب به سرعت جایگاه خوبی در بازار ایران کسب کردند. در حال حاضر سرنگ های تزریق برند بیک، ندا و NS تولید شده توسط شرکت برنا طب ایساتیس در مراکز پزشکی به وفور استفاده می‌شوند.

سرنگ بیک در انواع لوئرلاک، لوئراسلیپ و سرنگ انسولین در حجم های مختلف تولید می‌شود. این سرنگ ها را می‌توان در مراکز درمانی، تزریق دارو و انسولین مورد استفاده قرار داد.

برند بیک

برند بیک نام تجاری یکی از محصولات شرکت برنا طب ایساتیس است. سرنگ های تزریق بیک اکنون در انواع مختلف در بازار ایران در دسترس هستند. کیفیت بالای سرنگ های بیک باعث شده که گواهی استاندارد ملی ایران به آنها تعلق بگیرد. انواع سرنگ های یکبار مصرف لوئرلاک، لوئر اسلیپ و سرنگ انسولین با ظرفیت های مختلف توسط این برند تولید می‌شود.

سرنگ لوئرلاک بیک یکی از سرنگ های ایمن شرکت برنا طب ایساتیس است. سرسوزن سرنگ لوئرلاک در شیارهای سرنگ قفل شده و حین تزریق جدا نمی‌شود. استفاده از این سرنگ احتمال نشت دارو را نیز کاهش می‌دهد.

محصول پیشنهادی: قیمت سرنگ 10 سی سی لوئرلاک بیک

سرنگ لوئراسلیپ بیک یکی از سرنگ های بسیار پرکاربرد به دلیل استفاده راحت است. سرسوزن این سرنگ با فشار روی سرنگ قفل شده و استفاده سریع و راحت را در مواقع ضروری امکان پذیر می‌کند.

سرنگ انسولین برای افراد دیابتی و همچنین تزریقات زیرجلدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سرنگ در حجم نیم سی سی که بسیار پرکاربرد است با سرسوزن ثابت توسط برند بیک تولید می‌شود. سرنگ انسولین بیک بسیار ایمن بوده و شما می‌توانید آن را از نمایندگی های شرکت بیک در تهران و شهرستان ها به راحتی با سفارش آنلاین تهیه نمایید.

محصول پیشنهادی: قیمت سرنگ 5 سی سی بیک پیستوندار لوئراسلیپ

معرفی برند بیک

برند بیک تولید کننده انواع سرنگ های تزریقی است. برند بیک یکی از محصولات شرکت برنا طب ایساتیس در شهر یزد است. سرنگ های تزریق یکی از پرکاربردترین تجهیزات پزشکی خصوصا در مراکز درمانی هستند. این برند ایرانی برای بی نیازی کشور از محصولات خارجی و تامین نیاز بازار اقدام به تولید سرنگ های باکیفیت و پرکاربرد کرده است.

برند بیک اکنون محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می‌نمایند. تمام محصولات برند بیک دارای گواهینامه استاندارد است و می‌توانید با خیال راحت از آنها استفاده نمایید.

سرنگ های شرکت بیک در حجم های مختلف 0.5، 3، 5، 10 و 20 میلی لیتر برای کاربردهای مختلف در دسترس هستند. انواع سرنگ های یکبار مصرف این برند به شکل سه تکه ای لوئرلاک، لوئراسلیپ عرضه می‌شوند. علاوه بر این سرنگ های انسولین با سرسوزن ثابت نیم سی سی نیز توسط برند بیک تولید می‌شود.

محصول پیشنهادی: قیمت سرنگ ۳ سی سی پیستوندار لوئراسلیپ بیک

انواع محصولات برند بیک

محصولات برند بیک شامل سرنگ های مختلف مورد استفاده برای تزریقات است. این سرنگ ها با حجم های متنوع و در دو نوع 2 و 3 قطعه ای برای برآورده سازی نیاز مراکز درمانی و افراد بیمار تولید می‌شوند. بدنه شفاف، اعداد واضح روی بدنه سرنگ و همچنین جنس خوب این محصولات یکی از دلایلی است که باعث می‌شود محصولات برند بیک طرفدار زیادی در بازار کشور داشته باشند.

سرنگ ها جزء لوازم پزشکی بسیار پرکاربرد هستند و تولید آنها در کشور می‌تواند از صرف هزینه های گزاف جهت واردات آنها جلوگیری کند. سرنگ بیک نه تنها در مراکز پزشکی بلکه در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. محصولات برند بیک عبارتند از:

  • سرنگ یکبار مصرف سه تکه ‌ای لوئرلاک 10 سی سی
  • سرنگ یکبار مصرف سه تکه‌ ای لوئراسلیپ 10 سی سی
  • سرنگ یکبار مصرف سه تکه‌ ای لوئراسلیپ 5 سی سی
  • سرنگ یکبار مصرف سه تکه ‌ای لوئراسلیپ 3 سی سی
  • سرنگ انسولین با نیدل ثابت 0.5 سی سی
  • سرنگ با سرسوزن ثابت نیم سی سی
  • سرنگ قفل شونده در فشار منفی (N-Lock) 20 میلی لیتری

نمایندگی سرنگ بیک

همانطور که گفتیم شرکت برنا طب ایساتیس تولید کننده انواع سرنگ بیک در شهر یزد مشغول به فعالیت است. این شرکت برای تسهیل دسترسی به محصولات خود در اکثر شهرها نمایندگی تاسیس کرده است. نمایندگی های سرنگ بیک در تهران نیز مستقر هستند تا محصولات را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان برسانند.

فروشگاه درمارز یکی از تعداد محدود نمایندگی سرنگ بیک در شهر تهران است. شما می‌توانید انواع سرنگ برنا طب را از این فروشگاه اینترنتی تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی درمارز بسیاری از محصولات برندهای مطرح را عرضه می‌کند. شما با خرید از درمارز می‌توانید از تخفیف های این فروشگاه نیز در ایام خاص بهره مند شوید.

خرید سرنگ بیک

در حال حاضر انواع سرنگ بیک را می‌توانید به صورت حضوری یا اینترنتی خریداری نمایید. خرید سرنگ بیک به صورت تکی از داروخانه ها امکان پذیر است اما بهتر است برای خرید عمده از طریق فروشگاه های تجهیزات پزشکی اقدام نمایید. شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را به صورت مستقیم از شرکت برنا طب ایساتیس نیز سفارش دهید.

خرید آنلاین این مزیت را دارد که شما بدون نیاز به خروج از منزل و اتلاف وقت می‌توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را سفارش داده و آن را در محل سکونت خود تحویل بگیرید.

خرید سرنگ برنا طب از نمایندگی های این شرکت از نظر هزینه مقرون به صرفه تر است. خصوصا برای مراکز درمانی این مزیت را دارد که کالای خریداری به آدرس شما ارسال می‌گردد و نیازی به رفت و آمد در شهر و صرف هزینه های اضافی نیست.

قیمت سرنگ بیک

سرنگ بیک یکی از برندهای ایرانی باکیفیت موجود در بازار است. از این سرنگ ها در مراکز درمانی و صنایع برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت سرنگ بیک بر اساس نوع سرنگ متفاوت است و همچنین قیمت عمده سرنگ بیک با قیمت سرنگ تکی در بسته بندی مجزا متفاوت است.

طبیعی است که مراکز درمانی و بیمارستان ها که استفاده گسترده ای از این محصولات دارند آنها را بطور عمده خریداری کنند. برای اطلاع از قیمت سرنگ بیک به صورت تکی یا عمده به فروشگاه اینترنتی محصولات و تجهیزات پزشکی درمارز مراجعه نمایید.