نمایش 1–16 از 24 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 16 32 48

سر سوزن پن انسولین آوا

۲۷۸,۰۰۰ تومان

سرنگ ۲۰ سی سی پیستوندار لوئرلاک آوا پزشک (AVA)

۷,۲۵۰ تومان

سرنگ ۲۰ سی سی پیستوندار لوئراسلیپ آوا پزشک (AVA)

۷,۲۵۰ تومان

سرنگ 20 سی سی شستشو آوا

۶,۹۵۰ تومان

سرنگ ۱۰ سی سی پیستوندار لوئرلاک آوا پزشک (AVA)

۴,۰۰۰ تومان

سرنگ ۱۰ سی سی پیستوندار لوئراسلیپ آوا پزشک (AVA)

۴,۰۰۰ تومان

سرنگ ۵ سی‌سی پیستوندار لوئرلاک آوا پزشک (AVA)

۱,۹۰۰ تومان

سرنگ ۵ سی سی پیستوندار لوئراسلیپ آوا پزشک (AVA)

۱,۹۰۰ تومان

سرنگ ۳ سی‌سی پیستوندار لوئرلاک آوا پزشک (AVA)

۱,۸۰۰ تومان

سرنگ ۳ سی سی آوا پزشک (AVA) پیستوندار لوئراسلیپ

۱,۸۰۰ تومان

سر سوزن مزوتراپی گیج ۳۱ آوا پزشک (AVA)

۱,۵۰۰ تومان۱,۸۰۰ تومان

سر سوزن مزوتراپی گیج ۳۰ زرد آوا پزشک (AVA)

۱,۳۵۰ تومان

سرسوزن گیج 29 آوا

۱,۳۰۰ تومان

سر سوزن گیج ۲۵ نارنجی آوا پزشک (AVA)

۱,۳۰۰ تومان

سر سوزن تزریق گیج ۲۷ خاکستری آوا پزشک (AVA)

۱,۳۰۰ تومان

سر سوزن گیج 18 صورتی آوا

۱,۲۵۰ تومان

برند آوا

برند آوا یک برند شناخته شده در عرصه تولید ابزار و تجهیزات پزشکی در کشور ایران و خاورمیانه است. محصولات این شرکت از مواد درجه یک پزشکی، غیر سمی و غیر حساسیت با بالاترین کیفیت تولید می‌شوند. محصولات برند آوا را می‌توانید به راحتی در داروخانه ها، فروشگاه های کالا پزشکی و بسیاری از سایت های اینترنتی فروش محصولات پزشکی یافت کنید.

شرکت تولید کننده ابزار و تجهیزات پزشکی آوا نزدیک به دو دهه است که محصولات پزشکی را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت در سال 1357 در مساحت 13 هکتار در استان مرکزی قسمت شهرک صنعتی آشتیان شروع به کار کرد. این شرکت ایرانی در سال های گذشته موفق به دریافت گواهینامه استانداردهای مانند ایزو 9001، ایزو 13485 و 10004 شده است. محصولات برند آوا کیفیت بسیار خوبی نسبت با رقبای خارجی خود دارند.

برخی از مهمترین محصولات برند آوا شامل سر سوزن ها، سرنگ های پزشکی، ست سرم، سر سوزن میکروکانولا، سوزن اسکلروتراپی و بسیاری از محصولات پزشکی دیگر است. این محصولات برای یکبار مصرف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. تمام محصولات برند آوا استریل شده و عاری از هرگونه آلودگی خارجی هستند. پزشکان از محصولات شرکت آوا به دلیل کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه بسیار استفاده می‌کنند.

لیست محصولات شرکت آوا

شرکت آوا یکی از معروف ترین شرکت های ایرانی تولید کننده تجهیزات و وسایل پزشکی است. این شرکت محصولات خود را به کشورهای همسایه و آفریقا نیز صادر می‌کند. امروزه برند آوا به یک برند جهانی تبدیل شده است. تمام محصولات این شرکت از مواد درجه یک پزشکی و با کیفیت بسیار بالا تولید می‌شوند. برند آوا ابزار و تجهیزات بسیاری زیادی را در حوزه های مختلف تولید می‌کند. محصولات این شرکت ایرانی بر اساس حوزه کاربردی، عبارتند از:

محصولات حوزه آزمایشگاهی

شامل لوله های خلا خون گیری، سر سوزن و نگهدارنده سوزن خون گیری و لوله های بدون خلا خون گیری است. لوله های خلا خون گیری برند آوا دارای دقت بالا در حجم خون ‌گیری و پایداری خلا در طول دوره استفاده هستند.

این محصول با اشعه گاما سترون شده است. سر سوزن ‌های خون گیری یکی از اجزا مهم سیستم خون گیری هستند که همراه با نگهدارنده جهت انتقال خون از ورید به درون تیوب خون گیری، مورد استفاده قرار می‌گیرند. سر سوزن خون گیری آوا در گیج های ٢١ و ٢٢ و سازگار با انواع نگهدارنده خون گیری ساخته می‌شوند. رنگ درپوش و هاب این محصولات بر اساس استاندارهای مشخص بوده و تشخیص گیج سر سوزن را بسیار سریع تر می‌کند.

سر سوزن آوا

سر سوزن آوا یک محصول یکبار مصرف پزشکی است که توسط شرکت ایرانی آوا پزشک تولید و به بازار عرضه می‌شود. سر سوزن یکبار مصرف ابزار پزشکی هستند که به زیر پوست رفته یا وارد پوست می‌شوند و دارو و مایعات را به بدن تزریق می‌کنند. سر سوزن آوا در محیط های پزشکی مانند بیمارستان ها و مطب ها کاربرد گسترده ای دارد.

سر سوزن‌ های یکبار مصرف معمولا همراه با سرنگ برای تزریق دارو، محلول نمکی یا استخراج مایعات از بدن مانند خون استفاده می‌شوند. سر سوزن آوا نقش مهمی در زمینه تحقیقاتی نیز دارد. استفاده از این سر سوزن ها برای جلوگیری از آلودگی در طی فرآیند تلقیح (فرآیندی که در آن ایمنی مصنوعی در فرد ایجاد می‌شود) بسیار مؤثر است.

این سر سوزن ها به دو دلیل احتمال آلودگی را کاهش می‌دهند. یکی از دلایل این است که سطح سر سوزن آوا صاف است، بنابراین پاتوژن های معلق در هوا نمی‌توانند روی سطح آن به دام بیفتند. دلیل دوم این است که سطح آنها بسیار تیز و باریک است. قطر سوراخی که هنگام سوراخ کردن غشا ایجاد شده است بسیار کوچک است و میکروب ها نمی‌توانند محل را آلوده کنند.

سر سوزن آوا از مواد درجه یک پزشکی و غیر سمی، در انواع مختلف سایزها تولید می‌شود. این وسیله پزشکی از سه قسمت تشکیل شده است. هاب اولین قسمت یک سر سوزن است که از پلی پروپیلن ساخته شده است و در بالای سرنگ قرار می‌گیرد.

کانولا قسمت دیگر سر سوزن است. این قسمت یک سوزن بلند لوله مانند توخالی است که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و وظیفه آن وارد شدن به داخل پوست است.

جز سوم سر سوزن ها یک درپوش پلاستیکی است که معمولا از پلی پروپیلن ساخته می‌شود و برای محافظت از کانولا در برابر آلودگی استفاده می‌شود. تولید کنندگان سر سوزن ها را به صورت یکبار مصرف تولید می‌کنند.

بنابراین توصیه می‌شود برای جلوگیری از انتقال بیماری های عفونی از این وسایل تزریق فقط یکبار استفاده کنید. شما می‌توانید سر سوزن آوا را در انواع سایزها، در بسته بندی های استریل شده تک عددی از داروخانه ها، فروشگاه های کالا پزشکی و بسیاری از سایت های فروش محصولات یکبار مصرف پزشکی به راحتی خریداری کنید.

اندازه سر سوزن آوا

سر سوزن های طبی در حال حاضر در قطر و طول های بسیار متنوعی در دسترس هستند. در بیشتر موارد، اندازه های خاصی از آنها برای تجویز داروها، انسولین، واکسن ها و سایر مواد استفاده می‌شود. پزشکان از آنها همچنین برای استخراج مایعات و خون نیز استفاده می‌کنند.

سر سوزن های آوا با معیاری به نام گیج اندازه گیری می‌شود. گیج سوزن به اندازه گیری داخلی یا قسمت توخالی سوزن اشاره دارد. در این سر سوزن های یکبار مصرف، اندازه و طول سوزن ها با یکدیگر نسبت معکوس دارند، زمانی که گیج یک سر سوزن افزایش می‌یابد، طول سوزن کم می‌شود.

برای مثال سوزن گیج 16 دارای طول 40 میلی متر و سوزن گیج 30 گرمی دارای طول 8 میلی متر خواهد بود. هر کدام از این سر سوزن ها کاربردهای خاصی دارند.

گیج و طول صحیح سر سوزن توسط عوامل مختلفی تعیین می‌شود که برخی از آنها شامل ویژگی بافت و وضعیت بیمار است. برخی از این سر سوزن‌ ها در اندازه ‌های گیج 22 تا 21 به طول 25 تا 38 میلی ‌متر برای خارج کردن خون وارد بدن می‌شوند.

در مقایسه، واکسن ‌ها معمولا برای تزریق به سر سوزن‌ هایی با گیج 25 تا 22 و با طول 16 تا 38 میلی ‌متر نیاز دارند. تولید کنندگان برای شناسایی و استفاده راحت تر از سر سوزن ها، آنها را با کدگذاری رنگی مشخص به بازار عرضه می‌کنند. برای مثال سر سوزن گیج 14 دارای رنگ سبز و سر سوزن گیج 21 دارای رنگ بنفش است.

انواع سر سوزن آوا

سر سوزن‌ های آوا در طول سال ‌ها محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. سر سوزن‌ های آوا به گونه ای طراحی شده‌اند که کمترین درد را هنگام تزریق ایجاد کنند. به طور کلی، چهار نوع اصلی سر سوزن یکبار مصرف بسته به کاربرد آنها وجود دارد که شامل، سر سوزن های تزریق عضلانی، تزریق داخل جلدی، تزریق زیر جلدی و تزریق داخل وریدی هستند. انواع سر سوزن آوا به تفکیک عبارتند از:

1.سر سوزن تزریق عضلانی

این نوع سر سوزن یکبار مصرف برای رساندن داروها به طور مستقیم به عضلات استفاده می‌شود. هنگام استفاده از این سر سوزن برای تزریق هر ماده ای، سوزن با زاویه 90 درجه با پوست قرار می‌گیرد. این نوع سوزن معمولا از نظر اندازه کمی بلندتر از سایر سر سوزن ها است. از این رو، گیج 20 تا 23 این سر سوزن ها در محیط های پزشکی بسیار کاربرد دارند. طول سر سوزن تزریق عضلانی معمولا بین 13 تا 16 میلی متر است.

2.سر سوزن تزریق داخل جلدی

تزریق داخل جلدی در مواردی استفاده می‌شود که دارو باید در زیر لایه بالایی یا اپیدرم پوست تزریق شود. رایج ترین موارد استفاده از این سر سوزن ها تست پوستی توبرکولین، تست آلرژی و تزریق بی حسی موضعی است. هنگام تزریق داخل جلدی ترجیحا از سر سوزن های گیج 25 تا 30 استفاده می‌شود. طول این سر سوزن ها بین 8 میلی متر تا 13 میلی متر متغیر است.

3.سر سوزن تزریق زیر جلدی

اصطلاح زیر جلدی به معنای زیر پوست است. این نوع سر سوزن برای رساندن دارو به لایه ای از بافت ها به نام لایه زیر جلدی موجود بین پوست و ماهیچه ها استفاده می‌شود. این نوع از سر سوزن ها برای تزریق انسولین در بیماران مبتلا به دیابت بسیار استفاده می‌شوند. داروهایی که با سر سوزن تزریق زیر جلدی تجویز می‌شوند، کندتر جذب بدن خواهند شد. گاهی اوقات ممکن است 24 ساعت طول بکشد تا دارو جذب بدن شود. اندازه گیج این سر سوزن ها از 25 تا 30 متغیر است و دارای طول سوزنی حدود 4 تا 8 میلی متر هستند.

4.سر سوزن تزریق داخل وریدی

از این سر سوزن ها برای تزریق مستقیم دارو به رگ ها استفاده می‌شود. بنابراین، جذب دارو بسیار سریع است. این سر سوزن ها یکی از رایج ترین وسایل تزریق مورد استفاده در سراسر جهان هستند. اندازه سر سوزن برای تزریق داخل وریدی از گیج 20 تا 25 متغیر است.

مزایای سر سوزن آوا

سر سوزن آوا فواید بسیار زیادی دارد. پزشکان از این سر سوزن ها برای انواع تزریقات استفاده می‌کنند. هرچه قطر سر سوزن کمتر باشد، هنگام استفاده آسیب کمتری به رگ‌ وارد می‌شود و درد کمتری برای بیمار ایجاد می‌شود. هنگام خرید سر سوزن آوا، به خاطر داشته باشید که سر سوزن های با قطر کمتر گیج بالاتری دارند.

انتهای سر سوزن آوا به صورت اریب برش داده می‌شود تا با کمترین فشار به راحتی داخل پوست وارد شود. تولید کنندگان برای کاهش درد هنگام تزریق، سر سوزن را با لایه ای از سیلیکون نیز پوشش می‌دهند.

یکی دیگر از مزایای سر سوزن آوا، این است که در طیف گسترده ای قطر تولید در دسترس است. پزشکان از قطرهای مختلف سر سوزن برای کاربردهای خاص استفاده می‌کنند. برای مثال سر سوزن گیج 21 برای تزریق دارو و مایعات مختلف استفاده می‌شود.

محصولات حوزه پوست و زیبایی

شامل سر سوزن مزوتراپی و سر سوزن های میکروکانولا است. مزوتراپی یك روش بدون درد و بدون نیاز به بی حسی است. برند آوا یکی از معدود تولید کنندگان سوزن مزوتراپی در کل دنیا است.

تولید این محصول به دلیل دشواری های فراوان در ساخت، در نقاط بسیار محدودی از دنیا امکان ‌پذیر است. با این حال شرکت آوا با دارا بودن امکانات، تجهیزات و پرسنل متخصص، می‌تواند سوزن مزوتراپی را تولید کند.

سر سوزن میکروکانولا یک ابزار بسیار پرکاربرد جهت تزریقات زیبایی است. این سر سوزن به راحتی وارد لایه های زیرین پوستی می‌شود و از آنجایی که انعطاف پذیر است به راحتی زیر پوست بیمار حرکت می‌کند و فیلر یا چربی را بدون درد و خونریزی تزریق خواهد کرد. نوک گرد سوزن میکروکانولا، داخل لایه های زیرین پوست نمی‌شود. این سر سوزن با گاز اتیلن اکساید به خوبی استریل شده است.

محصولات حوزه تزریق

شامل سرنگ دو سر سوزن، سرنگ لوئرلاک، سرنگ لوئراسلیپ، سرنگ ایمن یا گارد دار، سرنگ خود تخریب، سر سوزن سرنگ و اسکالپ وین است. این برند سرنگ های پزشکی را در حجم های مختلف از پلاستیک شفاف درجه پزشکی به صورت درجه بندی شده تولید و به بازار عرضه می‌کند. شما همچنین می‌توانید سر سوزن ها و اسکالپ وین های برند آوا را از گیج 16 تا 32 با کدگذاری رنگی مشخص در بازار یافت کنید.

محصولات حوزه چشم پزشکی

شامل سر سوزن مخصوص چشم پزشکی است. جنس این محصول از استیل ضد زنگ بوده و در دو نوع استریل شده و غیر استریل به بازار عرضه می‌شود. این سر سوزن در گیج 21 تا 30 تولید می‌شود.

محصولات حوزه دامپزشکی

شامل سرنگ تزریق دامی و سر سوزن های این سرنگ ها است. سرنگ دامی برای شناسایی و تمایز راحت ‌تر دارای پیستون پلاستیکی صورتی رنگ است. سر سوزن سرنگ دامی برند آوا دارای گیج 18 تا 23 است.

محصولات حوزه دندان پزشکی

شامل سرنگ شستشوی ایمن و سر سوزن های دندان پزشکی است. سر سوزن های دندان پزشکی برند آوا دارای پوشش سیلیکونی جهت کاهش درد هنگام تزریق است. این سر سوزن دارای نشانگر جهت افزايش سرعت عمل دندانپزشک است.

محصولات حوزه دیابت

شامل سرنگ انسولین یکپارچه، لانست خون گیری و سر سوزن قلم انسولین است.

محصولات متفرقه این برند شامل سوزن تزریق آندوسکوپی، سر سوزن آنژیوگرافی و سوزن کانولا است.

قیمت محصولات برند آوا

برند آوا محصولات بسیار متنوعی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. قیمت محصولات این شرکت به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت محصولات برند آوا می‌توانید به نمایندگی های این شرکت در شهر خود مراجعه کنید.

همچنین می‌توانید با فروشگاه لوازم پزشکی مصرفی درمارز تماس حاصل نمایید تا از قیمت محصولات برند آوا مطلع شوید و از تخفیفات ویژه این فروشگاه بهرمند شوید.

نمایندگی برند آوا

برند آوا برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان خود، در تمام شهرهای ایران نمایندگی فعال دارد. شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به این نمایندگی ها، محصولات برند آوا را خریداری کنید. این نمایندگی ها محصولات شرکت آوا را در کمترین زمان با کمترین قیمت عرضه می‌کنند.

فروشگاه برند آوا

فروشگاه های بسیار زیادی برند آوا را به مصرف کنندگان عرضه می‌کنند. این برند یکی از شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار ایران و حتی کشورهای خاورمیانه است. امروزه بسیاری از فروشگاه های عرضه کننده محصولات پزشکی، برای بهبود خدمات رسانی به مشتریان، محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش می‌رسانند. شما با مراجعه به سایت فروشگاه های برند آوا می‌توانید محصول مورد نیاز خود را خریداری کرده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.